O společnosti

Společnost Plastika SV s.r.o. je zaměřena na výrobu a distribuci silničních směrových sloupků a veškerého příslušenství. Dále je naším oborem zakázková plastikářská výroba a výroba speciálního dopravního značení.

Navigace:

Úvodní stránka → O společnosti

Vyrábíme a dodáváme silniční směrové sloupky s certifikátem CE, dle technických podmínek TP 58, schválené Ministerstvem dopravy ČR. Silniční směrové sloupky vyrábíme v klasickém provedení kompaktní a montované, osazené plastovými odrazkami nebo retroflexní fólií. Dále vyrábíme sloupky flexibilní.

Naše silniční směrové sloupky jsou certifikovány dle EN 12899-3. Kromě odběratelů z České republiky jsou našimi tradičními zákazníky odběratelé z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska a Maďarska. Vyrábíme i další varianty silničních sloupků dle požadavků našich zákazníků.

Jsme schopni vyrobit i další varianty silničních sloupků dle zadání a přání zákazníka. Nabízíme silniční sloupky i s doplňky jako jsou například odrazové plochy pro plašení zvěře nebo se sněhovou tyčí pro použití v horských oblastech.

Společnost Plastika SV s.r.o. byla založena v roce 2006 jako dceřiná společnost firmy PLASTIKA a.s. V současné době obě firmy působí samostatně.

Naše společnost patří mezi zaměstnavatele, kteří zaměstnávají více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením. Našim odběratelům tedy nabízíme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. v podobě odkupu hotových výrobků.