Plastika SV s.r.o. - English Plastika SV s.r.o. - Deutsch Plastika SV s.r.o. - P?????? Plastika SV s.r.o. - Français Plastika SV s.r.o. - Espanol Plastika SV s.r.o. - Italiano Plastika SV s.r.o. - Polski
  silniční sloupky
  plastové ventilátory
_kontakt
Plastika SV s.r.o.
Zborovská 253
768 02 Zdounky
tel:
+420 573 365 100
GSM:
+420 724 244 737

info@plastika-sv.cz

ČMADZ

Archiv aktualit

10/2013 Vážení zákazníci, připravili jsme pro novou sezónu novinku, o které bychom vás rádi touto cestou informovali. Jedná se o nový flexibilní svodidlový sloupek, který svou novou konstrukcí odolá bez problémů náporu odhrnovaného sněhu, sekaček apod. Zásadní změna a vylepšení vlastností spočívá v délce sloupku a způsobu kotvení ke svodidlu. Navíc jsme připravili variantu Z11a pro zcela nekompromisní použití pro střední svodidlový pás na dálnicích. Na fotografiích je svodidlo NH4, ale máme nachystány držáky pro všechny typy svodidel. Na vyžádání zašleme zdarma vzorky, nebo přijedeme k vám výrobek předvést. Přes zvýšenou užitnou hodnotu zústává cena sloupku stejná jako u standardní verze.

Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F

03/2012 Pro naše zákazníky odebírající flexibilní sloupky F s ocelovým bodcem jsme připravili nástroj pro ještě jednodušší instalaci těchto směrových sloupků. Jedná se o zatloukadlo, které je na horní a dolní části opatřeno kalenou vložkou. Zatloukadlo se navleče na sloupek a spodní kalená vložka se zářezem se nasadí na T-profil ocelového bodce. Přes horní kalenou vložku se sloupek zatluče do krajnice pomocí palice. Vše jednoduše ve stoje. Zatloukadlo dodáváme ke 300 ks flexibilních sloupků s bodcem zdarma. To platí i pro zákazníky, kteří toto množství již objednali v minulosti. Pro ostatní zákazníky je cena 690,- Kč bez DPH.

Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F
2.1.2011 S počátkem roku 2011 spouštíme zbrusu novou automatizovanou výrobní linku na PE profily pro silniční směrové sloupky. Tímto krokem jsme ukončili přechodné období, kdy jsme po loňském požáru výrobní haly tyto PE profily vyráběli v provizorních podmínkách. Výrobní linka je umístěna v nově adaptované průmyslové hale, kde se nachází rovněž technologie pro vstřikování plastů pro výrobu ostatních komponent silničních směrových sloupků.

Automatizovaná výrobní linka na PE profily

22.12.2010 Ke konci roku 2010 jsme vybudovali v našem výrobním areálu zámečnickou dílnu, ve které vyrábíme všechny ocelové součásti silničních směrových sloupků. Jedná se hlavně o drľáky ke svodidlovým sloupkům a držáky ke kotvení sloupků do krajnic vozovek. Díky této dílně máme usnadněn vývojový proces nových typů držáků, které připravujeme pro naše zákazníky. Kromě zmíněných produktů děláme i zakázkovou zámečnickou výrobu.
5.5.2010 Vážení,

Chtěli bychom Vám oznámit změnu našeho faxového čísla.
Nové číslo je: 573 333 368
17.3.2010 Vážení zákazníci a obchodní partneři,

přesně měsíc po ničivém požáru opět vyrábíme silniční sloupky v našem výrobním areálu ve Zdounkách. Za tímto účelem jsme adaptovali dosud volné prostory a jsme tedy plně připraveni na nadcházející sezónu. Děkujeme vám za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Za společnost Plastika SV s.r.o.
Ing. Roman Hodaň

Opět vyrábíme
17.2.2010 Vážení zákazníci a obchodní partneři,

asi jste již na základě informací z médií zaznamenali, že naši výrobní halu ve Zdounkách zachvátil ničivý požár. Tímto prohlášením bychom vás chtěli ujistit, že naše výroba pokračuje a na dočasnou dobu je zajištěna naší bývalou mateřskou společností Plastika a.s. v Kroměříži. Chceme vás tedy také ujistit, že dostojíme všem vašim současným i budoucím objednávkám a našim závazkům vůči vám. Děkujeme za pochopení a vaši důvěru, kterou nyní budeme potřebovat nejvíce.

Za společnost Plastika SV s.r.o.
Ing. Roman Hodaň
Ing. Markéta Ottová
1.10.2009 Plastika SV se účastní ve dnech 13. a 14. října Silniční konference 2009, která se koná v Karlových Varech v hotelu Thermal. Expozice naší společnosti se bude nacházet na vnitřní výstavní ploše ve stánku č. 31. Všichni naši zákazníci a obchodní partneři jsou tímto srdečně zváni k návštěvě našeho stánku, kde se mohou náležitě občerstvit.
4.6.2009 Vážení zákazníci, vzhledem ke zvyšující se kvalitě naší výroby silničních směrových sloupků díky použití nových technologií, jsme pro vás připravili prodloužení záruky na tyto výrobky z 36 na 48 měsíců.
1.6.2009 Vážení,
rádi bychom Vás tímto oslovili s nabídkou možné vzájemné spolupráce, či případného vytvoření společného podniku. Pokud máte zájem o tento druh spolupráce, věnujte prosím pozornost textu v tomto dokumentu.
7.5.2009 Získali jsme certifikát na nový typ silničního směrového sloupku. Jedná se o flexibilní sloupek F, se kterým jste se mohli již setkat při našich prezentacích. V současné době jsme sortiment flexibilních sloupků rozšířili o variantu s ocelovým bodcem. Tato varianta umožňuje zatlučení sloupku do krajnice pomocí obyčejné ocelové palice.

Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F Flexibilní sloupek F

28.3.2009 Naše společnost získala certifkát CE na silniční směrové sloupky typu K a M.
21.11.2008 S blížícím se koncem roku bychom rádi připomněli našim zákazníkům, že nabízíme náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. v podobě zakoupení našich hotových výrobků. Naše společnost patří mezi zaměstnavatele, kteří zaměstnávají více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením. Bližší údaje (Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.) najdete například zde. Na Vaši žádost Vám vystavíme potvrzení o náhradním plnění.
22.10.2008 Naše společnost se zúčastnila Silniční konference 2008,
která se konala ve dnech 21. a 22.10.2008 v Hradci Králové.
Na této významné akci jsme prezentovali nový výrobek - flexibilní silniční sloupek "F". Tento nový sloupek je vyroben z houževnatého plastu a umožňuje maximální flexibilitu sloupku v ohybu ve směru i v protisměru jízdy i v kroucení. Navíc je naprosto bezpečný a nemá žádné ostré hrany, které by mohly ohrozit účastníky silničního provozu. Sloupek je v krajnici vozovky ukotven způsobem, který zcela znemožňuje jeho vytažení a odolává spolehlivě všem povětrnostním vlivům včetně mechanického poškození a koroze.
28.5.2008 Odrazka pro plašení zvěře
Pro zvýšení bezpečnosti provozu na komunikacích v ČR přicházíme s nabídkou polyetylénového silničního směrového sloupku vybaveného odrazkou pro plašení zvěře firmy Swareflex.
Cena samotné odrazky je 249,- Kč bez DPH. Montáž odrazky na náš sloupek je zdarma.
Při koupi sloupku vybaveného odrazkou pro plašení zvěře tedy zaplatíte pouze cenu sloupku plus cenu odrazky. Odrazky je možno zakoupit i samostatně za uvedenou cenu.
24.4.2008 Akční nabídka!!!
vzhledem k množícím se případům vandalismu projevujícího se vytahováním silničních sloupků okolo našich silnic přicházíme s akční nabídkou pro řešení tohoto problému.
Nabízíme vám tímto komplet SILNIČNÍ SLOUPEK + KOTVÍCÍ PATKA + FIXAČNÍ ŠROUB za cenu 162,- Kč pro silnice I., II., a III. třídy a za 176,- Kč pro dálnice a rychlostní silnice.
Tento komplet zajistí, že silniční sloupek je pevně fixován šroubem v plastové patce, která je zakopána v zemině. Toto řešení zaručuje zabezpečení před vandalismem a zároveň možnost montáže nového sloupku do stejné kotvící patky v případě poškození.
Ceny jsou uvedeny bez DPH a dopravy. V případě většího odběru je možno jednat o množstevní slevě.
1.4.2008Společnost Plastika SV s.r.o. získala certifikát systému managementu jakosti dle ISO 9001:2000.
18.3.2008Ve dnech 1. - 4. dubna 2008 se společnost Plastika SV s.r.o. zúčastní veletrhu Intertraffic 2008 v Amsterdamu. Najdete nás na stánku č.: 07.418